Technické zajištění kulturních akcí

Co nabízíme

Rádi ozvučíme a nasvítíme Váš koncert či jinou kulturní akci. Naším cílem je spokojený divák, proto se při produkci zaměřujeme

zejména na kvalitní přednes hudby, dobrou srozumitelnost zpěvu i řeči. Všichni máme hudební vzdělání a dvacetiletou praxi v kapelách

i kamenném divadle a to jak na postech technických, tak uměleckých. Jmenovitě se náš tým skládá:

Ctibor Ott- zvuk, světla, Libor Steiner- moderování, světla, pódium, Lubor Brabec- zvuk, světla

Seznam referencí najdete v dolní části strany.

Zvuk 

Disponujeme vlastní technikou o výkonu cca 10kW značek QSC, Turbosound, Electrovoice, SPLacoustics.

Používáme digitální mixážní pulty značek Soundcraft, Behringer, Mackie, analogový Allen Heath.

Světla

K nasvícení scény používáme žárovková i LED světla PAR56,64. Pro větší akce i pohyblivé hlavy.

Pódium

Jako ekonomicky dostupnou variantu nabízíme vlastní zastřešené pódium 6x4m. Větší pódia ve spolupráci můžeme zajistit také.

Podrobné informace k Vaší poptávce rád zodpovím na níže uvedených kontaktech.

Kontakt: telefon 739 255 503

               email: ctibor1978      -zavináč-     icloud     -tečka-   com

Reference

Obecní akce:

 Obecní den Pšov 2014 ( hlavní hvězdy Víťa Vávra s kapelou, J.A.Náhlovský, Petra Černocká)

 Obecní den Pšov 2015  (Monika Absolonová, Abba World Revival)

 Bochovský jarmark 2014 (Petr Spálený + Apollo)

 Bochovský jarmark 2015 ( Těžkej Pokondr)

 Bochovský jarmark 2017 (Dalibor Janda)

 Bochovský jarmark 2018 (Banjo band Ivana Mládka, Kabát revival Plzeň)

 M.Ú. Jesenice u Prahy (pravidelná spolupráce od r.2017- Ples republiky, Reprezentační ples 2018- Těžkej pokondr

Reprezentační ples 2019- Bohuš Matuš,  Koncerty Radima Schwaba, Mikulášská oslava, Den záchranných složek, Večery u kaple, Psí den)

 M.Ú. Svatý Jan pod Skalou 2018 (kocerty: Beatles revival, Daniel Zappi, Harryband)

 O.Ú. Měšice 2018 (koncerty: Pragosón, Robert Hlavatý band, Meteor, Cirkus Ponorka)

 O.Ú. Stupno 2017,2018 (koncerty na Štědrý den, Noc kostelů)

 Oslavy sv.Václava 2016, 2018 (Václavské náměstí Praha- kapela Bakchus)

 Silvestr Hotel Richmond 2015-2018 (Taneční orchestr M.Novotného Plzeň)

 Reprezentační ples ČNES  (Taneční orchestr M.Novotného Plzeň)

Kapely:

 Vltava, T-REX (UK), Nezmaři, Tremolo- Třemošenský laskavý orchestr, Roháči z Lokte, Peter Lipa, Luboš Andršt a Energit, Rangers,      Mucha, BluesberryKrausberry, Ivan hlas trio, Neřež, Garáž, Ondřej Hejma a Marush, Marta Kubišová (Lucerna- monitorový zvukař),          Nazareth (Příbram- monitorový zvukař), Abraxas, CV2band, Henry Volf trio, Den studentů na Husovce ( Plusmlíko, Fonkienz), Bílá nemoc, Fish flesh field, Podzemní orchestr BBP, Chris Bergson, Definitivní ententýk, Špuntqaně, Trio band, Timbre band, Roura, Whitesnake revival, Silband, Dětský symfonický orchestr na Střeleckém ostrově, Fernetový opar, Bakchus, Will Wilde and Bladderstones, Top dream company, Edit bend, Led Zeppelin revival, Budoár staré dámy, Cirkus problém, Kalandr a revival, Marek Borský, Ben Dover, Jan Burian, Bardolino, , Roháči z Lokte, Kalandr a revival, Kill the dandies, Michal Tučný revival, Galaxy, Echt, Mucha, Buty, Luboš Pospíšil, Aleš Brichta band, Dědeček+Burian, Eric Sardinas, Darja Kuncová+Jazz friends, Bigband Teplické konzervatoře, Yvonne Sánchez (klub Paderewski), Toxic people, Midwife, Next chapter, Schlak, Hlahol, Whitesnake revival, Uriah Heep revival, Funkienz, Kadé Chim, Velvet underground revival, Movebreakers, DJ Swinggarden, Flying parties, Yvonne Sánchez (Vinohradský pivovar), Klára Kubištová, MC DR.Kary+Cocoman, Iridium, Yuri Andropov experience, Aftercome, ZNC, Děda mládek illegal (Beroun), Ukulele orchestra jako Brno, Pohodovka Strašice, Braagas, Brass bussines band (Vinohradský pivovar), Liwid, Plewel, Špuntkvaně,  Samota( Galerie J.Frágnera), Joan Benz (kino Aero), Longital, Timbre Music, BenDover+Liwid, Děda mládek illegal (Pšov), Weget, Grafit, Oswald Schneider, Emül Langmann, Cleanhands, Demolic Death Judge, Dotzauer, Tech.spolupráce Carnem (kino Aero), Sól, Catastrofy, Kaar, Laid to waste, Demoralyzér, Embers bridge

Oslavy J.Husa v Husinci  (Jihočeská filharmonie a Michael Kocáb, Dan Bárta@Endru, Dei Gratia, Michael Hrdý,Saxuality,  Jana Kubešová)

Terezínské hry  (Forbes Brothers, Milan Iléš Orchestar, The Furnitures, Blues rousers, BBBand, Moribundus blues, Fernetový opar)

American day Pardubice + předkoncert ( COP, Twisted rod, The Cell, PUMPA, Red Guitars, Blueground+Klára, Dělový koule)

Černošický karneval ( Brouci Band-Beatles revival, Pískomil se vrací)

Od funky po punky III (Karlovy Vary) (Pestalozzi, Vrbovskí víťazi, SIB, Marek Borský, Plesnivý fazole)

Od funky po punky II (ČokoVoko, Blahobeat)

TopRoofTop (Karlovy Vary) (Waste, Electric Lady, I Love You honey Bunny, Crossroad bross, Glajstr duo,TeePee)

Slunkatoč Točník (Květy, Ty syčáci, Longital, Atlantic cable, Podolek)